Dziś jest: 25.09.2023 Witamy na stronie Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
Program Skrzydła

Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiejpo raz kolejny przyznała stypendia z programu Skrzydła. W roku szkolnym 2014/2015 z programu skorzysta 49 uczniów pochodzących z naszej diecezji. Wnioski o pomoc składali do nas księża, pedagodzy oraz nauczyciele. Dzieci pochodzące z rodzin potrzebujących wsparcia, przez okres roku szkolnego będą otrzymywały 147 zł miesięcznie. Pieniądze będą mogli przeznaczać m. in. na podręczniki, odzież, dojazdy do szkoły, wyżywienie, rozwijanie hobby. Do siedziby Caritas napływają pierwsze faktury od koordynatorów i rodziców.


Wszystkim koordynatorom, którzy angażują się w realizację programu przesyłamy podziękowania.

Serdeczne Bóg zapłać składamy na ręce wszystkich darczyńców Caritas ponieważ dzięki nim udało się ufundować stypendia dla najbardziej potrzebujących dzieci naszej diecezji.
Drukuj

Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie

Zostaliśmy zaproszeni na Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie, które odbędą się dnia 14.09.2014r. - niedziela, gdzie pielęgniarki ze Stacji Opieki Caritas od godziny 8.30 w specjalnie przygotowanym namiocie będą udzielały darmowych porad zdrowotnych oraz będą wykonywały bezpłatne badania poziomu cukru, cholesterolu (w/w badania należy wykonywać na czczo!) oraz ciśnienia krwi.

Zapraszamy do naszego namiotu :)
Drukuj

   Sponsorzy

Tutaj znajdzie się baner sponsora


Aktualnie online
Gości online: 1

Ostatnie artykuły
STACJE OPIEKI


PROGRAM SKRZYDŁAPolecane stronyFacebook