Popielgrzymkowe spotkanie w Katolickim Radiu Zamość

Kim są słudzy miłosierdzia? Dlaczego pomoc ma podwójną wartość? Co wydarzyło się na XIII Pielgrzymce Ogólnopolskiej Caritas w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach?

O tym usłyszycie w audycji "Miłosierni to My" na antenie Katolickiego Radia Zamość, w której 19 kwietnia wzięli udział pracownicy i wolontariusze Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej:

W radiowym spotkaniu wzięli udział: ks. Adam Sobczak, dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, uczennice z Gimnazjum Nr 1 w Zamościu: Magdalena Staśko, Wiktoria Ostrowska i Klaudia Drzewicka, Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas, Magdalena Tijani, koordynator wolontariatu Caritas rejonu zamojskiego oraz Małgorzata Ostasz z Niezrzeszonej Grupy Wolontariuszy „Dawcy Uśmiechu”. Prowadzącą program była Małgorzata Godzisz.