Liga Wolontariatu

Przyjazny autobus

19 listopada w kościołach dekanatów tomaszowskich diecezji zamojsko-lubczowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka na zakup autobusu do przewozu osób z niepełnosprawnością intelektualną na zajęcia edukacyjne i rehabilitacyjne do placówek prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim.

Za zgodą biskupa diecezji zamojsko-lubaczowskiej Mariana Rojka zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową w zakupie potrzebnego autobusu. Każda kwota przekazana na powyższy cel będzie przyjęta z ogromną wdzięcznością i pomoże stowarzyszeniu w zorganizowaniu zakupu samochodu.

Przyjazny autobus potrzebny od zaraz do przewozu osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Otwórzmy przed nimi życie! Pomóżmy dojechać im do szkoły i na rehabilitację!

Twoja złotówka niech zamieni się w dobro!

1 zł = 1 kilometr

Konto Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej:

PKO BP: 61 1020 5356 0000 1802 0173 6941

z dopiskiem: „przyjazny autobus