Wolontariusze SKC z wizytą u chorych dzieci

W Dniu Dziecka wolontariusze Szkolnych Kół Caritas z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Liceum Katolickiego im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju, a także z Gimnazjum Publicznego w Lipinach Dolnych przygotowali i przekazali paczki dla dzieci, które tego dnia przebywały w szpitalu na oddziale dziecięcym w Biłgoraju.

Jak poinformował nas Mirosław Kita, koordynator SKC w rejonie biłgorajskim, dzieci były mile zaskoczone, gdyż nie spodziewały się takiego spotkania z wolontariuszami.

Był czas na poznanie się i zapomnienie o chorobie. W spotkaniu uczestniczył również ks. Grzegorz Kawa – kapelan szpitala oraz personel, który z radością przyjął i ugościł wolontariuszy Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.